САРАПШЫЛАР КЕҢЕСІ ЖӘНЕ ЭКСПЕРТТІК КОМИССИЯ

2000 жылы Қазақстан Республикасының ЖОО-ы арасында алғаш рет мамандықтар бойынша Тапсырыс берушілер кеңесі және сараптама комиссиясы құрылды (ТКжСК).

Тапсырыс берушілер кеңесі және сараптама комиссиясы ҚазБСҚА-дағы білім берудің тиімділігін арттыру және жоғары деңгейге жетуге мүмкіндік беретін оқу жоспарларын, инновациялық оқу бағдарламаларын жасау барысында қатысуға, оқу-әдістемелік жұмысы кезінде атсалысуға, түлектердің жұмысқа орналасуы мен практиканың барлық түрлерін өткізуге қатысты сұрақтарын шешуге бағытталған қызметі бар кеңестік орган болып табылады.

       ТКжСК қызметінің негізгі мақсаты мен міндеттері:

- ғылыми зерттеулер мен іргелі білімдер нәтижелерінің сабақтасуына негізделген, оларды өндірістік қызметте қолдана отырып, жоспарланған және әдістемелік құжаттарды жасауға және талдауға қатысу;

- оқу процесіне, соның ішінде мамандану бойынша, өндіріс технологиясы, отандық және шетелдік практикадағы нарықтық қатынас бойынша ғылыми мәселелердің заманауи әдістері туралы дәріс оқуға қатысу.

Жыл сайын академияда ТКжСК отырысы өтеді, құрамына ҚазБСҚА білім беру бағдарламаларының барлық бағыттары бойынша жоғары білікті мамандар кіреді:

2019-2020 ОҚУ ЖЫЛЫНЫҢ

ТАПСЫРЫС БЕРУШІЛЕР ЖӘНЕ ЭКСПЕРТТІК КОМИССИЯЛАР

КЕҢЕСІНІҢ ҚҰРАМЫ

«СӘУЛЕТ» ФАКУЛЬТЕТІ

Аты-жөні

Лауазымы, жұмыс орны

Ескерту

1

Рустембеков Акмурза Исаевич

ҚР Сәулетшілер одағының президенті, төраға

Сараптама комиссиясы

2

Нысанбаева Любовь Владимировна

ЖШС «Урбостиль» директоры, ҚР қала құрылысы одағының президенті

Сараптама комиссиясы

3

Мусаев Жомарт Маратович

ЖШС «КАЗЭКОЭНЕРГОСТРОЙ» президенті

Сараптама комиссиясы

4

Бильдебаев Нуркен Маликович

ЖШС ЖИ «Алматыгипрогор 1»

Сараптама комиссиясы

5

Ибрагимова Куралай Тулебаевна

ҒЗИ «Алматыгенплан»

Сараптама комиссиясы

6

Шадияров Артур Серикович

ЖШС «AU-studio» директоры

Сараптама комиссиясы

7

Ким Виктор

ЖШС «ADS «ATELIER VK&O»» директоры

Тапсырыс берушілер кеңесі

8

Аужанов Нурбек Габдулхамитович

ЖШС «Градкомплекс» директоры, төраға

Тапсырыс берушілер кеңесі

9

Татыгулов Айдар Абдысагитович

«KAZGOR» жобалау академиясының президенті

Тапсырыс берушілер кеңесі

10

Маметов Аркенжан Ахметжанович

ЖШС «Градо» жобалау фирмасының фирма директоры

Тапсырыс берушілер кеңесі

11

Куандыков Куат Абдыгаппарович

ЖШС «Жана Көрініс» жобалау фирмасының директоры

Тапсырыс берушілер кеңесі

«ДИЗАЙН» ФАКУЛЬТЕТІ

Тегі, аты-жөні

Қызметі, жұмыс орны, телефоны

 

Ескерту

1

Кобжанова Светлана Жумасултановна

Өнертану ғылымдарының кандидаты,   ҚР Мемлекеттік Ә.Қастеев атындағы  Өнер Мұражайының директорының ғылым бойынша орынбасары

Сарапшы комиссия

2

Савранчук Павел Петрович

Сәулетші-дизайнер, ЖК «Савранчук»  басшысы

Сарапшы комиссия

3

Туреханов Нурлан Нурмахамбетович

Сәулетші-дизайнер, ЖШС «Алаайна» фирмасының басшысы

Сарапшы комиссия

4

Аканов Ардак Марленович

PGC (PR-консалдинг) директоры

Сарапшы комиссия

5

Басенов Алмат Тлеуович

ҚР ОБ құнды қағаздармен ақша дизайнының жетекші маманы

Тапсырыс берушілер кеңесі

6

Есембек Асхат

 «Казахстан» телевизиялық арнасының Арт-директоры,

ashat.kaztv@gmail.com

Тапсырыс берушілер кеңесі

7

Ивженко Алексей Викторович

Бас сәулетші,  «Basirе Design Group» ЖШС құрушы

Тапсырыс берушілер кеңесі

8

Ахметова Гаухар Нигметовна

 «Kiori» Сән Үйінің директоры

 

Тапсырыс берушілер кеңесі

9

Абдулмажитов

Азимжан  Анварович

Дизайнер, ЖШС «АRT GUID» директоры

Тапсырыс берушілер кеңесі

«ЖАЛПЫ ҚҰРЫЛЫС» ФАКУЛЬТЕТІ

ТАЖ

Қызметі, жұмыс орны

Қосымша

1

Шокбаров Ералы

Мейрамбекович

АҚ  «ҚазҚжСҒЗЖИ» Бас директорының орынбасары

 

Тапсырыс кеңесі және эксперттік комиссия төрағасы

2

Абаканов Миркен Сейткасымович

АҚ  «ҚазҚжСҒЗЖИ» Бас директорының техникалық сұрақтары жөніндегі

Кеңесшісі

Тапсырыс кеңесі және эксперттік комиссия төрағасының орынбасары

3

Кульгильдинов Мурат Сапарбекович

М.Тынышпаева атындағы ҚазАТК «Автомобильдер,жол техникасы және стандартизация» каф. меңгерушісі,т. ғ. д., профессоры

Тапсырыс кеңесі

4

Жаутиков Ергазы Жанабаевич

ЖШС «Сұлутөр» директоры

 

Тапсырыс кеңесі

5

Евдоков Илья Сергеевич

ЖШС «AVC Engineering»

Бас директорының орынбасары

Тапсырыс кеңесі

6

Конусбаев Айдар Байгожаевич

ПА «KAZGOR» ғылым және нормативті Вице-президенті

Тапсырыс кеңесі

7

Тулеев Турсунбай Дуйсенбаевич

АҚ  «ҚазҚжСҒЗЖИ» «Салынып жатқан ғимараттардың сейсмотұрақтылығының бағасын және зерттеу» лаб. Меңгерушісі

Эксперттік комиссия

8

Макиш Нурахмет Камадиярұлы

АҚ  «ҚазҚжСҒЗЖИ» «жер сілкінісі жүйелік талдауының және сейсмо мониторнигі» сектор меңгерушісі

Эксперттік комиссия

9

Вайнштейн Макс Моисеевич

ЖШС «ЭМК» директоры

Эксперттік комиссия

10

Рябцев Анатолий

Дмитриевич

 «Казгипроводхоз жобалау институты» ЖШС Бас директоры

Эксперттік комиссия

11

Кожевников Виталий Валерьевич

ЖШС «InterClima»

 Бас директоры

Эксперттік комиссия

12

Тулебаев Копсекбай Раткулович

ЖШС

«ПИ Алматыгипрогор-1» директоры

Эксперттік комиссия

13

Шакула Валерий Максимович

ЖШС «Имсталькон»

Бас технологы

Эксперттік комиссия

«ҚҰРЫЛЫС ТЕХНОЛОГИЯЛАРЫ, ИНФРАСТРУКТУРА

ЖӘНЕ МЕНЕДЖМЕНТ» ФАКУЛЬТЕТІ

Аты-жөні

Қызметі, жұмыс орны,телефоны

Ескерту

 «Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру»

білім беру бағдарламасы бойынша

1

Маратов Бекжан Аскарович

бас технолог ЖШС «АКҚЗ»

 

Тапсырыс берушілер кеңесі

2

Воронцов Алексей Игоревич

бас технолог ЖШС «НАХ»

Тапсырыс берушілер кеңесі

3

Ганина Светлана Александровна

бас инженер АҚ «Ремстройтехника»,  8(727)299 37 84

Тапсырыс берушілер кеңесі

4

Естемесов Заткали Айранбайұлы

директор ЖШС «Целсим», 8(727) 253 02 10, факс 253 08 42

Сараптама комиссиясы

5

Ахметов Данияр Акбулатович

бас директор ЖШС «НИИСТРОМПРОЕКТ», тел. (көп арналы): +7 (727) 274 75 40, 8(727) 250 30 69, факс: +7 (727) 274 75 40

Сараптама комиссиясы

6

Де Ирина Михайловна

ғылыми зерттеулер орталығының директоры ЖШС «Иннобилд», тел. 8(727) 245-32-25, 8(727) 245-32-45

Сараптама комиссиясы

 «Ағаш өндеу  және ағаштан бұйымдар жасау технологиясы» (қолдану саласы бойынша) білім беру бағдарламасы бойынша

7

Басатов Рустем Васипович

өндіріс шебері: ЖШС «Байрамов», ул. Райымбек батыра 41/3;

Тапсырыс берушілер кеңесі

8

Данилова Светлана Владимировна

қызметкерлер жөніндегі менеджер ЖШС «Free style», ул Ратушная 78,  ж.т. 8(727) 294 14 25

Тапсырыс берушілер кеңесі

9

Баекенов Айбек Калибекович

директор производства ЖШС «ALBA WOOD», ул. Бекмаханова 93

Тапсырыс берушілер кеңесі

10

Тишакова Надежда Ивановна

 

бас  технолог ЖШС «BMG Engineering», ул. Бродского 37; ж.т. 8(727) 227 37 42

Сараптама комиссиясы

11

Беков Берик Хайроллович

Жиһаз технологиясы орталығының төрағасы «Школа мебели», ул. Емцова 9в;  ж.т. 8(727) 354 27 10

Сараптама комиссиясы

12

Жайсанбаев Орынбай Ботабаевич

ЖШС «Steklolife», инженер  ОТ и ТБ, ул. Рыскулова 95а

Сараптама комиссиясы

 «Құрылыс (құрылыстағы экономика және менеджмент», «Экономика», «Менеджмент», «Есеп және Аудит» білім беру бағдарламалары бойынша

13

Сұлтанғазин Алмас Әбенұлы

Вице-президенті АҚ НХК «Алматықұрылыс», ж.т. 8 (727) 321-62 83;  8 (727) 321-62 88;

Тапсырыс берушілер кеңесі

14

Садыров Нурлан Саматович

Директор ЖШС «Садыров Н.С.»

 

Тапсырыс берушілер кеңесі

15

Тлеукожаев Айдын Серикович

АҚ  бас директордың өндірістік мәселелер жөніндегі орынбасары  «Алматыкультбытстрой»,

ж.т. 8 (727) 274 78 59;  8 (727) 275 09 17

Тапсырыс берушілер кеңесі

16

Аликулова Бахтыгуль

Бас  бухгалтер ЖШС «ПСО Билдинг Эксперт»,ж.т. 8(727) 309 86 90

Сараптама комиссиясы

17

Качаев Ринат Асхатұлы

Бас директор ЖШС «Қазақ-Жобалау-Құрылыс»,ж.т. 8(727) 232 11 38

Сараптама комиссиясы

18

Кулапин Владимир Михайлович

Директор ЖШС  «Freshremont»

 

Сараптама комиссиясы

«Геоедезия және картография» білім беру бағдарламасы бойынша

19

Абдельдинов Жақсыбек Кеңесұлы

РМҚК «КазГеокарт» «КазГеодезия» филиал директоры, 8(727) 375 60 90

Сараптама комиссиясы

20

Джазбаев Арман 

Темирхайрович

РМҚК «ҰКГФ» бас инженері,

 ж.т. 8(727) 226 73 15

Сараптама комиссиясы

21

Джалилов Лутпулла Летипович

ЖШС «ГЕО ЛЮКС»

Сараптама комиссиясы

22

Талыбов

Полад Мехтиевич

ЖШС «АлматыГеоИзыскатель» бас директоры, 87014527779

Тапсырыс берушілер кеңесі

23

Кенбаев Алмаз Адильбаевич

ЖШС «КазГеоКАРТ» бас инженері

Тапсырыс берушілер кеңесі

24

Жайсанбаев Арафат

ЖШС «Геостройзере» директоры

Тапсырыс берушілер кеңесі